מוכר דירה בתל אביב? מחפש מתווך בבלעדיות? אלו הדברים שעליך לשאול את המתווך רגע לפני תחילת העבודה יחד

מוכר דירה בתל אביב? מחפש מתווך בבלעדיות? אלו הדברים שעליך לשאול את המתווך רגע לפני תחילת העבודה יחד

לפניי שבועיים קיבלתי פנייה ממכר ותיק (מדהים שכל הזמן אני מקבל פניות) לגבי מכירת הדירה של אחותו.

שמחתי 😊 בסה"כ מה רע… מכר כותב לך אחותי רוצה למכור את הדירה שלי, יש לך כמה דק'?

בכיף!

מה שהוא לא כתב… שהיא בב"ש ושהוא ישמח להבין אם אני יכול לעזור לו בזה (לא, אני לא) ובמידה ואם אני לא יכול…. אז האם אני יכול להמליץ לו איך לבחור מתווך.

בעת כתיבת השורות אני זוכר שגם עזרתי לאחד החברים הכי טובים בחיפוש מתווך כזה ברעננה בזמנו.

אז מה כדאי לכל אחד שמוכר את הדירה שלו לבדוק מראש כאשר הוא מחפש מתווך בלעדי שימכור לו את הנכס.

חיבור אישי
שימו לב, מתווך יכול להיות המתווך הכי טוב בעולם, אבל לך ספציפית הוא יבוא מקולקל… עכשיו הרבה יכולים להגיד לי שמזה משנה, זה כמו מנתח בא הולך והעיקר שהוא יעשה את העבודה. נכון, אפשר להגיד את זה. בפועל? אנשים לא אוהבים להיות במערכת יחסים עם אנשים שבאים להם ברע ותיווך זה ממש לא כמו מנתח, לפעמים זה תהליך שלוקח חודשיים, 4 חודשים או אפילו שנה.

קבלות!
על כל הנובע והמשתמע מכך, אם אני הייתי שם את הנכס הכי יקר לי בעולם מבחינה כלכלית, הייתי רוצה לדעת שמי שעומד למכור את הנכס שלי מכר בעבר (והרבה!).
לא להתבייש לשאול חד וקולע, כמה דירות מכרת בשנה החולפת, כמה בשנה שלפני כן וכמה השנה. נדהמתי לגלות שבאחת השיחות שלי, מתווך שהיה לו חיבור אישי מדהים מכר בשנתיים האחרונות 2 דירות… עם כל הכבוד ויש כבוד. זה לא המתווך שאני הייתי בוחר למכירת הנכס שלי.
* כוכבית גדולה – אני מסייג מהקטע הזה מתווכים חדשים בתחילת דרכם, שכן, בלתי אפשרי למכור דירות עוד לפני שהתחלת, גם אני הייתי פעם נמרץ וצעיר 😊 שמנסה למכור דירות ללא ניסיון, זה קצת כמו שחקן כדורגל שעולה לבוגרים, אם אף אחד לא ייתן לו זה לא יקרה ולכן אני חד משמעית מסייג את זה ואומר שאם החלטתם ללכת על "הכוכב הבא" אני בעד לפעמים גם על מישהו עתיר ניסיון. האם אני הייתי בוחר בו? לא יודע – אבל לא על זה הייתי פוסל.

שיתוף פעולה אקטיבי עם מתווכים אחרים!
בעבר,המילה בלעדיות הרתיעה אנשים, מה בלעדיות?! אתה חוסם אותי וכל שאר המתווכים לא יעבדו על זה. אז זהו שלא. בימים אלו, רוב המתווכים ומשרדי התיווך הבכירים בעיר יוצרים שיתופי פעולה אקטיביים על מנת למקסם את מחיר הדירה של המוכר ולעשות את זה במהירות המירבית.

למה אתם שואלים? אני עונה…
לקוח מרוצה שווה הרבה יותר מעוד 30,000 או 50,000 ₪ זה נשמע לפעמים מפורך אבל זאת המציאות. לא מאמינים? תבדקו אותי ואת הקולגות שלי בעיר 😊

דרך פעולה ברורה ומתוכננת מראש!
כאשר שאלתי מתווך אחד מרעננה כיצד הוא מתכנן למכור את הנכס של חבר שלי, הוא ענה שהוא מתחיל ואז זה מתפתח. אווווווווווווווו (צלצול של תשובה שגויה) למתווך צריכה להיות דרך פעילות מאד ברורה מה הוא עושה מDAY  1 ועד היום האחרון שיש לו את האפשרות לפעול על מנת להצליח למכור את הנכס שלכם. תשאלו אותו בדיוק מה הדרכים ומקווה שתקבלו תשובה מלאה.

לסיכום –
בחירת מתווך בלעדי בתל אביב או בכל עיר אחרת זה סיפור שיכול להיות מורכב, יחד עם זאת, עם תגעו בנקודות הנכונות ותשאלו את השאלות הנכונות, אני מבטיח לכם שהתשובות יתנו לכם את הפתרון הפשוט עם מי לצאת לדרך.

שוקלים למכור את הבית שלכם בתל אביב?
סתם רוצים שאעזור לכם באיזו סוגייה?

👇 תרגישו חופשי לדבר איתי זה המספר האישי שלי 👇

0545811898

חיבוק של גול ❤️⚽

רוצים שנעזור גם לכם?

זה פשוט וקורה תוך 60 שניות, מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות אטרקטיביות!

הדירות שלנו למכירה

דירות למכירה

הנשיאים 8 – דופלקס עם נוף נדיר

למכירה בתל אביב – בבלעדיות 5 חדרים 120 מ"ר בנוי מרפסת גג מעלית 2 חניות מוארת למכירה דופלקס/פנטהאוז ברחוב הנשיאים 8 – תל-אביב בשיכון בבלי

דירות למכירה

גדעון 4 – דירת 85 מ"ר מדליקה

נגיעה מכל הטוב של העיר, באחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב גדעון במרחק נגיעה משדרות חן, כיכר רבין, הבימה, דיזנגוף סנטר , תחנת הרכבת הקלה וכל הברים והמסעדות המגניבים של אבן גבירול ודיזנגוף.
דירת 2 חדרים 85 מ"ר, משופצת בקלאס

דירות למכירה

שדרות מוצקין – דירת סטודיו

אחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב מוצקין במרחק נגיעה מחוף הים, תחנת הרכבת הקלה(ארלוזורוב) רחוב דיזנגוף וכל הברים הכי שווים ובתי הקפה! – דירת סטודיו 31 מ"ר + 4 מ"ר מרפסת שמש + 16 מ"ר גלריית עמידה סה"כ 51 מ"ר!

דירות למכירה

שדרות מסריק 14 – דירת 3 חדרים

נגיעה מכיכר רבין, תחנת הרכבת הקלה, דיזנגוף והים – דירת 3 חדרים ענקית! מרגישה ממש כמו בית! בקלות אפשר להפוך ל-4 חדרים, אינסוף חלנות ומפתחים – דירה ממש טובה

דירות למכירה

שדרות מוצקין 15 – דירת 3 חדרים

באחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב מוצקין במרחק נגיעה מחוף הים, תחנת הרכבת הקלה(ארלוזורוב) רחוב דיזנגוף וכל הברים הכי שווים ובתי הקפה! – דירת 3 חדרים

דירות למכירה

ש"ץ 15 – דירת סטודיו מדליקה

נגיעה משדרות בן גוריון, דיזנגוף והים בבניין מהמם לשימור דירת סטודיו מיוחדת עם אינסוף אור ושמש, דירת סטודיו 41 מ"ר משופצת

דירות למכירה

פינסקר 49 – דירת סטודיו גדולה

למכירה דירת סטודיו מדליק במרכז העיר במרחק נגיעה מחוף הים, כיכר דיזנגוף, דיזנגוף סנטר שוק הכרמל ותיאטרון הבימה