דירות למכירה בתל אביב השכונות המזרחיות: שכונת יד אליהו, שכונת ביצרון או שכונת נחלת יצחק

דירות למכירה בשכונת יד אליהו, ביצרון או נחלת יצחק.

מרכז תל אביב או עיקר הפעילות של "המטרופלין" התל אביבי מתנקז לתחומים שבין שדרות רוקח בצפון , דרך נמיר/נתיבי איילון במזרח, הים במערב והיום אפשר אולי להגיד אפילו שדרך סלמה בדרום מה שפעם היה אלנבי.

זה מה שנקרא "מרכז תל אביב".
כמובן שבתוך מרכז תל אביב יש חלוקה לאיזורים ואם תכנסו לאתר מדלן, תגלו שבתוך האיזורים יש כבר תתי אזורים בתוך תתי אזורים.

אבל היום, אני רוצה לדבר דווקא על שכונות "מזרח תל אביב" אלו שהן עבר איילון שאני באופן אישי כל כך אוהב ומהמון סיבות.

שכונת יד אליהו –
שכונת יד אליהו היא גדולה, היא מלאה בשיכונים ובנייני רכבות – משמע, היא עתידה לעבור התחדשות עירונית אדירה וכבר בשנים האחרונות ובקרובות עתידים לקום בה המון בניינים גבוהים ומגדלים. כבר היום אפשר להרגיש שם את טיפוס המחירים "המוגזם". היתרון של  שכונת יד אליהו זה החיבור הקליל ל"מרכז תל אביב" כאשר ניתן להגיע תוך 2 דק' רכיבה באופניים (והגזמתי) מיצחק שדה לשדרות רוטשילד.

שכונת ביצרון –
שכונת ביצרון קסומה, מי שיצא לו לעבור בשדרות ההשכלה ולהנות מהירוק והשבילים יודע ע מה אני מדבר, בסוף השדרה, ניצבים 2 מגדלים ענקיים מגדלי סנטרל פארק – סופר מוצלחים וסופר מבוקשים. כיום לא ניתן כמעט למצוא שם דירה למכירה, בשנייה שדירה שם יוצאת למכירה, לרוב גם במחיר "מוגזם (אובר פרייז)" עדיין ימצא קונה במהירות.
לשיטתי, ביצרון היא אחת השכונות הכי אטרקטיביות שנותנות מהנה לבתים פרטיים (צמודי קרקע) שקרובים למרכז תל אביב ובמחירים נמוכים פי 3-4 מ"מרכז העיר".

שכונת נחלת יצחק –
שכונת נחלת יצחק מתאפיינת בלא צמעט בניינים גבוהים יותר מאשר יד אליהו וביצרון, כאשר לא מעט בנינייים שם מתנשאים לגובה של 6-8 קומות מה שפוגע בסיכוייה לעבור התחדשות עירונית לאורך כל השכונה בדומה ליד אליהו. יחד עם זאת, כבר בימים אלו בשכונה קיימים מספר רב של מגדלים:
מגדלי תל אביב (הממוקמים ברחוב הראשי נחלת יצחק), מגדל דנקר שנמצא בצמוד, מגדל של גינדי ועוד אחד או שניים מאד מעניניים. הקאנטרי של מגדלי תל אביב הוא מקום סופר מוצלח יחד עם המרכז המסחרי הנהדר בשכונה נותנת אווירה של "קיבוץ עירוני בתוך העיר"

חשוב לשים לב, כבר בימים אלו יש לפחות פרויקט פינוי בינוי ענקי אחד שיצא לדרך…. המחירים בנחלת יצחק עוד רחוקים מאד ממרכז העיר ולכן המון חבר'ה תל אביביים שוקלים מעבר לשם.

לסיכום של 3 השכונות הנהדרות האלו.
קירוי איילון שיבוא עלינו לטובה בהקדם, המעברים הקטנים שמתחברים אם זה דרך דרך השלום, יצחק שדה או ערבי נחל שמתחברים תוך 2 דק' למרכז העיר הם בעצם שם המשחק במשחק המחירים המטורף של העיר.

הקרבה כיום בין ביצרון/נחלת יצחק למגדלי שרונה הוא מגוחך עד רמת 6-7 דק' הליכה מה שגורם לעליית מחירים 😊

מעוניינים למכור את הבית שלכם "במרכז העיר" ולשדרג את גודל הדירה והתנאים שלה באחת השכונות המדהימות והמתפתחות של העיר?

אנחנו בדיוק הכתובת לזה 😊

רוצים למכור את אחת הדירות שלכם באחת השכונות המתפתחות העיר? תרגישו חופשי להרים צלצול

👇  זה המספר האישי שלי 👇

0545811898   

חיבוק של גול ושבת שלום ❤️⚽

רוצים שנעזור גם לכם?

זה פשוט וקורה תוך 60 שניות, מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות אטרקטיביות!

הדירות שלנו למכירה

דירות למכירה

הנשיאים 8 – דופלקס עם נוף נדיר

למכירה בתל אביב – בבלעדיות 5 חדרים 120 מ"ר בנוי מרפסת גג מעלית 2 חניות מוארת למכירה דופלקס/פנטהאוז ברחוב הנשיאים 8 – תל-אביב בשיכון בבלי

דירות למכירה

גדעון 4 – דירת 85 מ"ר מדליקה

נגיעה מכל הטוב של העיר, באחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב גדעון במרחק נגיעה משדרות חן, כיכר רבין, הבימה, דיזנגוף סנטר , תחנת הרכבת הקלה וכל הברים והמסעדות המגניבים של אבן גבירול ודיזנגוף.
דירת 2 חדרים 85 מ"ר, משופצת בקלאס

דירות למכירה

שדרות מוצקין – דירת סטודיו

אחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב מוצקין במרחק נגיעה מחוף הים, תחנת הרכבת הקלה(ארלוזורוב) רחוב דיזנגוף וכל הברים הכי שווים ובתי הקפה! – דירת סטודיו 31 מ"ר + 4 מ"ר מרפסת שמש + 16 מ"ר גלריית עמידה סה"כ 51 מ"ר!

דירות למכירה

שדרות מסריק 14 – דירת 3 חדרים

נגיעה מכיכר רבין, תחנת הרכבת הקלה, דיזנגוף והים – דירת 3 חדרים ענקית! מרגישה ממש כמו בית! בקלות אפשר להפוך ל-4 חדרים, אינסוף חלנות ומפתחים – דירה ממש טובה

דירות למכירה

שדרות מוצקין 15 – דירת 3 חדרים

באחד הרחובות המרגשים, הירוקים, השקטים והנעימים בעיר! ברחוב מוצקין במרחק נגיעה מחוף הים, תחנת הרכבת הקלה(ארלוזורוב) רחוב דיזנגוף וכל הברים הכי שווים ובתי הקפה! – דירת 3 חדרים

דירות למכירה

ש"ץ 15 – דירת סטודיו מדליקה

נגיעה משדרות בן גוריון, דיזנגוף והים בבניין מהמם לשימור דירת סטודיו מיוחדת עם אינסוף אור ושמש, דירת סטודיו 41 מ"ר משופצת

דירות למכירה

פינסקר 49 – דירת סטודיו גדולה

למכירה דירת סטודיו מדליק במרכז העיר במרחק נגיעה מחוף הים, כיכר דיזנגוף, דיזנגוף סנטר שוק הכרמל ותיאטרון הבימה

דירות למכירה

ידידיה פרנקל 65 – דירת 3 חדרים עם חניה

שאומרים לך בקול שכונת נווה שאנן, אתה מדמיין משהו שהוא קצת שונה ממה שזה באמת… השכונה מלאה בברים, הייטקיסטים צעירים ובכלל החבר'ה הצעירים של בני ה 22-28 שהיו רגילים להסתובב ברוטשילד כבר לא שם… אלא יותר בפלורנטין ושכונת נווה שאנן מובילים את השכונה להיות הדבר הבא של העיר ולא בכדי!